טיפים – לחיי שמחה, הגשמה ואושר

­מאת: אוריאלה פז-מורין

 

בימים אלה, טוב לחזור למיקוד פנימי, ארגון מחדש ויוזמה.


לצורך כך הכנתי עבורכם 12 טיפים מעשיים:

1.לדעת שאנו בדיוק בשיעור שבו אנו צריכים להיות. לדעת שהכל אינו מקרי. שכל מציאות שאנו חווים- באה ללמד אותנו משהו. להגביר קשב לשפת הסימנים של החיים. לתת אמון בתהליכי החיים. לומר תודה על היש.

2.אנשים רבים גילו עוצמה פנימית דווקא בעת מצוקה וקושי. לבחור להאמין שגם אני מסוגל/ת. להאמין שיש בי עוצמה וכוח.

3.לשאול את עצמנו: מהי משמעות החיים שלי? אילו ערכים מנחים אותי בחיי? מהו החותם הייחודי שאני רוצה להטביע ולהשאיר אחרי? מהו החזון? ולפעול לאורו.

4.להרגיש היכן יושב בגוף הרגש שאותו רוצים לשחרר: פחד, דאגה, תסכול, ביקורת, אשמה, כעס, חוסר אונים, חוסר מנוח או לחץ- ולהזרים לשם במחשבה הרבה אהבה.

5.לבצע מסעות בדמיון מודרך או מדיטציות- זה משקיט את המערכת הפנימית ומאפשר להתחבר למקורות עוצמה ותבונה פנימיים.

6.למצוא דרך להיות בנתינה. לתת ולהעניק משהו לאחרים. כשאנו בנתינה, אנו משדרים לתת-מודע שלנו שאיננו קורבן של נסיבות. הנתינה מאפשרת חיבור לחוסן פנימי, לעוצמה ולהגשמה.

7.להתחבר ממקום חדש, מפרגן ותומך, ליקירים או אחרים. לימדו להכיר אנשים אחרים מנקודות מבט חדשות. פיתחו את הלב. זיכרו: כל כוח או דפוס הנמצא מולכם משקף כוח או דפוס המצוי בכם. זה הזמן להתבוננות בעצמכם דרך מראות החיים.

8.ללמוד כיצד לאמן את כוח התודעה ולפעול עם חוקי המיגנוט כדי להגשים משאלות לב. לדעת שזה אפשרי. רבים עושים זאת כבר כעת, גם אתם יכולים! הניפו את שרביט הקסם כעת. אל תתלו תקוות לעתיד. צרו אותו עכשיו.

9.בשביל שינוי צריך.. שינוי! לא תוכלו לצפות להמשיך לחשוב, להרגיש ולפעול כפי שהתרגלתם לעשות עד כה, ועדיין לצפות למהפך בחייכם. אם טרם הצלחתם ליצור מציאות רצויה, הרי זה סמן עבורכם כי יש צורך לשנות את ה"תוכנה". ריכשו כלים לשינוי תוכנת החיים שלכם.

10.מיצאו לכם מאמן אישי. מטפל. מנחה. גם המסז'יסט המקצועי ביותר בעולם לא יכול לעשות לעצמו מסאז' בגב. שימו בראש סדר העדיפויות שלכם מסאז' לנפש, לנשמה. זה מאפשר איכות חיים שאין דומה לה.

11.אפשרו לעצמכם לצאת מהקופסה. מהתבניות אותן למדתם בבית-ההורים, בית-הספר והחברה. היפתחו למימד נוסף, על-חושי, שהינו מעבר לחמשת החושים. ניתן לאמן

זאת ולהביט על יער החיים ממעוף הציפור. הרבה שבילי-סרק תוכלו לחסוך לעצמכם בנתיב החיים מנקודת מבט זו. דברים שרואים משם- לא רואים מכאן..

12.מה לעשות?.. לעשות! אם אתם משאירים טיפים אלה כ"עובר ושב", מהנהנים וממשיכים הלאה, אינכם מקרבים את השינוי לחייכם. הפחד- משתק. העשיה- מקדמת. מיצאו דבר קטנטן, שתוכלו לבצע כבר היום, או בשבוע הקרוב, כדי להזיז את החיים קדימה. פעלו כעת.

שלכם באהבה

אוריאלה פז – מורין