קשיי קשב וריכוז?

לקויות למידה?

שיטת אומגה כוללת כלים ספציפיים שיכולים לסייע למיקוד וריכוז. העבודה נעשית באזור המוחות וכן באופן מערכתי על איזון ורגיעה.

האנרגיה המגנטית נכנסת אל האזורים המיועדים לכך במבנה הנוירולוגי של המוח, מתחילה לשדר פולסים ותדרים אנרגטיים המעוררים את המערכת לתפקוד מיטבי.

במקביל נעשית עבודה על גוף הרגש, שבו לעיתים נמצא שורש האתגר, למשל עומס רגשי, מתח, התמודדות עם מצבי חיים משפחתיים או תעסוקתיים. כל אלה יכולים להיות בעלי השפעה על יכולת הריכוז והמיקוד, ולכן שיטת אומגה פועלת באופן הוליסטי, ומתייחסת לארבעת הרבדים: פיזי, רגשי, מנטלי ואנרגטי.

ניתן באמצעות השיטה לסייע לילדים ולמבוגרים בשיפור זיכרון, שליפת מידע, פוקוס והצלחה במבחנים.

אנשי חינוך שלמדו את השיטה, מורים ומורות בבתי הספר, מדווחים על רגיעה והקשבה של התלמידים בכיתה כאשר הם מפעילים "אומגה מרחבי", המשפיע על האקלים האנרגטי בכיתה, בבית ובמקום העבודה.

 

מזל אורפז – פסיכותרפיסטית גופנית, מאמנת הוליסטית והילרית, המתמחה בתחום קשב וריכוז, הגיעה לפז-מורין לפני 11 שנים דרך מודעה, ולמדה את כל מסלול ההכשרה עד המאסטר.

אומגה עומדת בפני עצמה, אך משתלבת נהדר עם שיטות נוספות. למשל דרך האומגה אני יכולה לעזור לילדים (וגם למבוגרים) עם ADHD, שיש להם חושים מוגברים של שמיעה או חישה, וזה מפריע להם ללמוד ולהתרכז, ובעזרת התדרים הגבוהים אני עוזרת להם ליצור מעין מיסוך של הקולות שעוזר להם להתרכז", היא מציינת.

זו שיטה שלוקחת אחריות על כל 4 הרבדים, לא רק האנרגטי, גם הגוף, החשיבה והרגש, וזה מקור עוצמתה בעיני.