סוד המגנטיות ליצירת זוגיות: איך למגנט אליך זוגיות מאושרת וחתונה?

A543318_032A_140

שיטת אומגה מעניקה ארגז כלים ייחודי למגנוט זוגיות וחתונה.
השיטה ידועה גם כדרך לשיפור זוגיות קיימת ומערכות יחסים בכלל, בתוך המשפחה, עם חברים ובמקום העבודה.

"אולם מהי האהבה?

נסיון להגדירה משול לנסיון

להגדיר את האלוהות.

אל תגדירו את האהבה. תנו לה להיות, כך, לנוח בתוך ליבכם "

אוריאלה פז-מורין

מוקדש באהבה לכם, המבקשים ליצור זוגיות בחייכם

 

לאחר 13 שנות נישואין, מצאתי את עצמי בת 35, גרושה עם שתי בנות גדולות. החיים התהפכו לי. היטלטלו והשתנו ללא היכר.

לו הייתי לרגע מאפשרת לרשימת נתונים זו ולכל המשתמע ממנה, לקבוע את נתיב חיי, אני משוכנעת שגם ברגעים אלה הייתי כותבת אליכם כגרושה.

אך בשנת 2000 הצלחתי ליצור בחיי זוגיות חדשה, שהפכה לנישואיי בשנית. כבר אז ידעתי את סודות תורת המגנוט, המאפשרים למשוך אל תוך מציאות החיים היומיומית את הגשמת משאלות הלב שלנו.

 מהו אם כן המגנוט?

המגנוט הינה פעולה משולבת, אותה אנו יכולים ליישם בכל תחומי החיים (מערכות יחסים, שפע, קריירה, בריאות, לימודים) ומטרתה: יצירת המציאות הרצויה לנו וזרימה בנתיב חיינו בקלות רבה יותר, בשמחה, שפע והגשמה.

החלטתי לשתף אתכם בכמה טיפים מתורה זו, והפעם- מגנוט זוגיות.

1. הכנת מרחב ליצירת זוגיות

ממש כמו לפני חגיגה או ארוע חשוב בחייכם, אתם רוצים ליצור את המרחב הנכון שיביא להצלחת אירוע זה. יצירת זוגיות בחייכם דורשת "הכנת שטח" מקדימה ומתחילה מהרצון  ליצור קשר זוגי של אהבה בחייכם.

אמירה זו יכולה להישמע מובנת מאליה, אולם חלק מכם יגלו בבדיקה פנימה, סיבות מגוונות ומעניינות להנציח את המצב הקיים: אולי נוח לכם בחיים העצמאיים שלכם, בלי צורך להתחשב באדם אחר או לסבול את ההרגלים שלו או שלה? אולי מתאימים לכם כעת קשרים לא מחייבים? האם זוגיות הינה דבר מאיים או מפחיד כתוצאה מפגיעה שנוצרה בעבר, וכעת אין לכם רצון ליצור זוגיות כדי לא להיפגע שוב? האם ישנו קשר קודם שטרם סגרתם, ואשר מותיר את המערכת הרגשית שלכם לא ממש פנויה לקשר חדש?

שאלו את עצמכם: האם אתם אכן מעוניינים עכשיו בקשר זוגי? משתוקקים? פנויים בכל מובן, רגשית ומעשית?

כשבשלה השעה, החלטתי שאני רוצה, מאד, למגנט את חיי בן זוג. עד לאותו רגע התמקדתי בעבודה הפנימית ולא הייתי פנויה באמת ליצירת קשר זוגי. אתם יוצרים מרחב לזוגיות כשאתם מזהים רצון עמוק ליצור אותה בחייכם. היו ברורים ברצונכם.

2. מכון הכושר הרגשי

הכנת המרחב דורשת התייחסות גם להיסטוריה שלכם בתחום מערכות יחסים, זוגיות ואהבה. כשהחלטתי למגנט זוגיות חדשה אל חיי, ידעתי שדפוסים וקשיים שבהם אנו נתקלים בקשר אחד- עלולים לשחזר את עצמם בקשר הבא, אלא אם כן אנו עושים עבודת מודעות ומשנים דברים במערכת שלנו (אכן כן, אנחנו יכולים לשנות רק את עצמנו).

לא התחשק לי למחזר את אותו תסריט. החלטתי ללכת לייעוץ מקצועי, להתבונן, לעבד ולשנות. לעיתים יש במערכת שלנו חסמים לא מודעים, שלא מאפשרים לנו להיפתח לזוגיות ולאהבה. חלקם קשור בכלל לילדות ולהתנסויות קודמות שלנו. רובם 'באגים' שאינם גלויים לנו, אך מנהלים את חיינו.

גם היום כשאני מנחה אנשים בסדנאות מגנוט או מלווה אותם בפגישות אישיות בתהליכי השינוי שהם עוברים בחייהם, אני עדיין ממשיכה לעבוד על 'הנקודות העיוורות' שלי, כשאני המונחה בקליניקה של מישהו אחר. זיכרו: גם המסאז'יסט הכי מקצועי שבעולם, לא יכול לעשות לעצמו מסאז' בגב. אנחנו לא רואים על עצמנו את אזורי המשגה שלנו.

דאגו לטיפוח של הפנימיות שלכם. היופי פנימי מקרין את עצמו אל היופי החיצוני, והופך אתכם למושכים בעיני בני זוג פוטנציאליים. אתם בשלים למגנט זוגיות אוהבת כאשר אתם פנויים לכך, רוצים בכך ומוכנים להשקיע בעצמכם, לא רק בטיפוח הגוף הפיזי, אלא בטיפוח הגוף הרגשי, והגוף המנטלי-חשיבתי.

ללא תהליך מודעות, אתם עלולים לחזור אל אותם מצבים שהביאו אתכם למציאות הנוכחית שלכם, חסרת הזוגיות. דאגו לאמן את שרירי המערכת הפנימית שלכם ולהביא אותה לכושר המתאים, על-מנת שתוכלו להשיג את מבוקשכם. מאמן טוב, המצוי בתורת המגנוט ובחוקי הכושר הרגשי, יכול לסייע לכם להגיע במהירות ובמקצועיות להשגת מטרה זו.

 

3. לשדר את קסם המגנטיות שלכם

זה מתחיל מההבנה שהמציאות שלכם כרגע, כפי שהיא, היא בדיוק בהתאם לרטט שלכם כעת. אתם משדרים בכל רגע, גם אם אינכם מודעים לכך, את התדר של המערכת שלכם, ממש כפי שהטלפון הסלולארי שלכם מקרין את התדר שלו לסביבה.

אתם הינכם מגנט אדיר, הרוטט כל העת בתדר שלו. לפי מבנה ואיכות המגנט הפנימי שלכם- אתם מושכים וממגנטים אליכם מציאות חיצונית. שמתם לב שכאשר אתם בתחילתו של קשר זוגי, אנשים נוספים "מתחילים" איתכם? כשאנחנו אוהבים ונאהבים- הרטט שלנו משתנה. לכן נמשכים אלינו אנשים נוספים כשאנו מתחילים קשר זוגי.

משמעות הדבר היא, שאם ברגע זה אינכם בתוך זוגיות, משמע המערכת שלכם איננה מכווננת לתחנת השידור של מגנוט זוגיות. ברגע שבו אתם רוטטים ומפעילים תחנה זו, אתם יוצרים זוגיות בחייכם. איך מפעילים את תחנת שידור כוח המגנטיות?

כדי לשדר את קסם המגנטיות שלכם, עליכם להיות כבר כעת בתודעה, בהוויה, בידיעה, שיש לכם זוגיות, זוגיות הרמונית, תומכת אוהבת. לא רק כמחשבה, אלא כידיעה פנימית. בדיוק כפי שברור לכם מהו שימכם ומקום המגורים שלכם- כך צריכה להיות לכם ברורה נוכחותה של זוגיות בחייכם, כבר כעת.

רובנו, ברוב הזמן, עסוקים ב"תודעת החסר". אנו עסוקים ב"אין לי". מרגישים קורבן של נסיבות. שואלים: "למה זה קורה/ לא קורה לי?", ובכך ממגנטים אלינו 'אין' ו'חסר' בהתאם. מה שאנו משדרים, הוא בדיוק מה שאנו מקבלים כהדהוד בחזרה. השכילו לבחור את התודעה הפנימית שלכם.

שימו לב, ידיעה זו צריכה להתקיים בתוככם גם, ובעיקר, אם היא איננה מתקיימת בפועל ברגע זה במציאות הפיזית. תהליך זה צריך להיעשות ללא תלות או קשר לרשימת הנתונים האישיים שלכם. רשימת הנתונים לא רלוונטית. שימו בצד את משפטי אי-האמון. לו הייתי עסוקה בשאלה: "מי ירצה אחת בת 35 עם 2 בנות גדולות?", לא הייתי מצויה בתדר המגנוט. להיפך. היה לי  ב ר ו ר  שיש לי בן זוג!

לכל אחד ואחת מכם יש, ברגע זה ממש, בן/בת זוג. על פני הזמן אתם גם עומדים להיפגש. התאמינו? כשאתם עוטפים את עצמכם באהבה, האחרים יימשכו אליכם, כי אתם "אהיבים". אתם הופכים להיות מגנטיים לאהבה.

כשאתם מאפשרים לעצמכם להשתעשע בידיעה שאתם כבר כעת בתוך זוגיות, האנרגיה שלכם משתנה. אתם הופכים להיות קורנים. אתם משדרים ומרגישים אוהבים ונאהבים. וזה בדיוק מה שמושך אליכם מציאות התואמת תדר זה בדמות בן / בת זוג. היו בתודעתכם בתוך זוגיות חמה, אוהבת, מלטפת, כרגע.

כך מיגנטתי את בן-זוגי אל חיי. אני קוראת לזה "תודעת היש", נכנסתי לגמרי לחוויה ולידיעה שיש לי בן זוג: דמיינתי שהוא בעבודה שלו כשאני עסוקה בשלי, מתקלח, ישן לידי במיטה, מתעמל ממש ברגע זה במכון כושר. הרגשתי עטופה באהבתו, בכל רגע. בתוך חודש היכרנו, ומאז אנחנו יחד. בזוגיות עטופה באהבה. הוא, מסתבר, מגנט אותי בתוך 24 שעות אל תוך חייו על-פי אותם חוקים בדיוק.

  אוריאלה ורניאל מגנטו זה את זו

בימים אלה אני מלווה לקוחה שלי, שהגיעה אלי לפני כמה חודשים כרווקה בת 35, עובדת בחברת היי-טק ולא מצליחה ליצור זוגיות.

כיום, לאחר תהליך שבו למדה את חוקי המגנוט וביצעה כמה וכמה תהליכים הקשורים בתורת המגנוט, מצאה את בן-זוגה לחיים. היום הם בהריון, מתכננים את מסיבת הכלולות ומשפצים את ביתם המיועד. זה פשוט עובד.

ולסיום, יש לזכור כי בשביל שינוי – צריך שינוי.

אם עד כה פעלתם בכלים המוכרים לכם, ועדיין לא הצלחתם למגנט זוגיות אל חייכם, אולי זה הזמן להיפתח לחדש. להסכים ללמוד את החוקיות של יצירת המציאות והמגנוט, לשנות את דרכי המחשבה שלכם,  לשנות את אופני התגובה או העשייה שלכם, ולאמן את עצמכם במכון הכושר הרגשי.

וזה אפשרי!
באהבה, אוריאלה