הכשרת מטפלים ומורים

את שיטת אומגה לומדים אנשים ממגוון תחומי עיסוק וגילאים:

1. אנשים שרוצים לקבל כלים ושימוש בתדרים הגבוהים עבור עצמם, שיפור חייהם וסיוע לבני משפחה קרובים.

2. מטפלים הרוכשים את הידע של "אומגה הילינג" בפני עצמו או המשלבים אומגה עם שיטות טיפול, אימון וייעוץ.
אומגה משתלבת נפלא עם כל שיטה והסינרגיה מעצימה את הטיפול.

3. מנחי קבוצות, מאמנים, מורים ומרצים המעוניינים לקבל הסמכה כמורים ומנחי קבוצות בשיטה.

לקבלת מידע על שיטת אומגה ועל הכשרת מטפלים ומורים צרו איתנו קשר כעת בנייד- 052-5396333

 

איך האומגה משתלבת עם שיטות ודרכי טיפול שכבר קיימות

מתוך כתבה על השיטה במגזין חיים אחרים

 "אמנם אומגה היא כלי בפני עצמו, אך היא משתלבת נפלא, ואפילו משדרגת כל כלי שכבר יש לכם, ומעידים על כך מאות מטפלים, שלמדו אותה, ושלבו אותה בקליניקה שלהם ומדווחים על ההצלחות והשדרוג של הטיפולים.

עד היום הצטברו אלפי עדויות של תלמידי אומגה, שהגיעו לשיטה מתחומי עיסוק שונים ומצבי חיים שונים, והצליחו לחולל שינוי בחייהם, ולמגנט לעצמם מערכות יחסים, כסף, עבודה בריאות וכד. כמו כן ישנם כיום מאות מטפלים  שמעידים כי עבודתם, בשילוב עם אומגה, שודרגה פלאים, וגם המטופלים שלהם שחוו טיפולי אומגה, דיווחו על שינויים דרמטיים בחייהם וריפויים שהם חוו, שהם מגדירים כלא פחות מניסים.

עם זאת, לא רק מטפלים, באים ללמוד את השיטה. מגיעים גם הרבה מאוד אנשים שבאים כדי להעצים, לרפא ולטפל בעצמם, ולמגנט לעצמם את המציאות הרצויה להם בכל תחומי החיים.

למעשה זה אחד המסרים המרכזיים של פז-מורין, שלימדה כבר אלפי תלמידים בארץ, חשוב להעביר. מסר, שאני אישית, מאוד התחברתי אליו. "אני לא גורו, היא מדגישה, כל אחד ואחת מאיתנו הוא מאסטר בעצמו, ואני רק מעבירה את הידע, שמזכיר לאנשים את מהות המוארת שהם באמת, ומלמדת אותם כלים עוצמתיים ופשוטים ליישום, שמאפשרים להם לקחת אחריות אישית על חייהם, ולהיות המאסטרים של עצמם".  

לקבלת מידע על שיטת אומגה ועל הכשרת מטפלים ומורים צרו איתנו קשר כעת בנייד- 052-5396333